Subskrybuj

Bioderma Hydrabio H2O Płyn micelarny dla skóry wrażliwej i odwodnionej – recenzja

w TYM wpisie pisałam, że dostałam do przetestowania płyn micelarny marki Bioderma.

Po przetestowaniu dzielę się z Wami moją opinią:

Bioderma Hydrabio H2O Płyn micelarny dla skóry wrażliwej i odwodnionej.

Świetny kosmetyk przeznaczony do demakijażu. Perfekcyjnie usuwa ze skóry wszelkie kosmetyki (fluidy, pudry, tusze wodoodporne, a także cienie czy kredkę). Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia „przetłuszczenia” skóry. A to ze względu na wodną konsystencję. Po zastosowaniu nie ma konieczności nakładania kremów, używania toniku czy mleczka, gdyż Hydrabio H2O fantastycznie zastępuje wszystkie te kosmetyki i pielęgnuje skórę oraz pozostawia ją nawilżoną. Nie drażni nawet skóry wrażliwej oraz nie powoduje uczuleń gdyż jest hipoalergiczny i łagodny. Oczyszczanie jest tak głębokie, że powoduje zwężanie porów. Używać mogą go osoby o każdym typie skóry, jednak jest stworzony głownie dla osób posiadającą skórę suchą i odwodnioną. Hydrabio H2O bardzo dobrze wypełnia swoje zadanie – wspaniale nawilża skórę, więc u osób o skórze mieszanej czy tłustej może występować problem związany z za bardzo nawilżoną cerą.  Płyn micelarny  ma przyjemny zapach, nie szczypie w twarz i w oczy. Jest bardzo wydajny.
Kosmetyk dostępny jest w poręcznej plastikowej butelce z korkiem a to wszystko daje możliwość wygodnej aplikacji kosmetyku.

Szczerze polecam, zwłaszcza osobom o suchej i wrażliwej cerze.

Cena 250 ml/ok. 52 zł, 500 ml/ ok. 75 zł. Naprawdę warto, zapomnicie o problemie suchej skóry ! Uśmiech

 

1 komentarz do Bioderma Hydrabio H2O Płyn micelarny dla skóry wrażliwej i odwodnionej – recenzja

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>